Organizacja naszej szkoły

Dyrektor
Beata Kęder
Wicedyrektor
Beata Jaronik

mgr historii WSP Kraków, licencjat z geografii WSP Kraków, kurs kwalifikacyjny z zakresu przyrody, kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.

mgr geologii, staż pracy pedagogicznej ponad 30 lat. Ukończyła Wydział Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licencjat z biologii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie

Rada pedagogiczna
  • Dorota Baniak

    wychowawca świetlicy i nauczyciel informatyki

  • Agata Barcik

    wicedyrektor i nauczyciel geografii

  • Joanna Biernat

    bibliotekarz i nauczyciel języka polskiego

  • Urszula Chmiel

    wychowawca świetlicy

  • Stanisława Chodnik

    nauczyciel religii

  • Monika Czapla

    wychowawca świetlicy

  • Lucyna Czopek

    nauczyciel języka polskiego

  • Agnieszka Czuhorska – Soból

    wychowawca świetlicy i nauczyciel plastyki

  • Katarzyna Dela

    bibliotekarz i nauczyciel historii

  • Marta Dudek

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Agnieszka Fila – Bielak

    nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia 
w rodzinie

  • Monika Frączek

    nauczyciel języka polskiego

  • Magdalena Godyń

    nauczyciel języka angielskiego

  • Damian Górak

    nauczyciel języka angielskiego

  • Beata Jaronik

    wicedyrektor i nauczyciel biologii

  • Beata Kęder

    dyrektor i nauczyciel historii

  • Dorota Kiędra

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Jagoda Klisiewicz – Mika

    nauczyciel matematyki i fizyki

  • Klaudia Kodura – Kuśnierz

    wychowawca świetlicy, nauczyciel biologii i przyrody

  • Anna Korzonek

    pedagog

  • Marta Kowalik

    nauczyciel wychowania fizycznego

  • Sylwia Kowalik

    nauczyciel matematyki

  • Lucyna Krupa

    nauczyciel chemii i informatyki

  • Lidia Kubica

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Barbara Kuska

    doradca zawodowy i nauczyciel biologii

  • Łukasz Łuszczek

    nauczyciel wychowania fizycznego

  • Anna Majewska – Gąsior

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Anna Mikrut

    nauczyciel matematyki i chemii

  • Iwona Mrugacz

    pedagog

  • Krzysztof Niemiec

    nauczyciel informatyki i biologii

  • Agnieszka Niwelińska

    doradca zawodowy

  • Mariola Obal

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Anna Ochel

    nauczyciel matematyki

  • Monika Olek

    nauczyciel wspomagający

  • Violetta Otrębska

    nauczyciel wychowania fizycznego

  • Paweł Pasternak

    nauczyciel informatyki i techniki

  • Urszula Patykiewicz – Ryzner

    nauczyciel języka angielskiego

  • Renata Pędrys

    nauczyciel języka angielskiego

  • Cecylia Piekarska

    nauczyciel języka angielskiego

  • Dariusz Płonka

    nauczyciel religii

  • Katarzyna Popieluch

    nauczyciel języka niemieckiego

  • Grażyna Prusak

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Joanna Pruszczak

    nauczyciel języka polskiego i muzyki

  • Małgorzata Rastabiga

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Elżbieta Roślewska

    pedagog

  • Jolanta Sendor – Rojek

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Dominik Sierant

    nauczyciel języka polskiego i etyki

  • ks. Marek Skop

    nauczyciel religii

  • Katarzyna Spytkowska

    wychowawca w świetlicy

  • Grażyna Stanisławska

    nauczyciel bibliotekarz

  • Anna Sternak

    nauczyciel plastyki i wychowawca w świetlicy

  • Bogusława Suwała

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Barbara Szawara – Knap

    nauczyciel języka polskiego

  • Agnieszka Szczypkowska

    logopeda

  • Katarzyna Szmidt

    nauczyciel języka angielskiego

  • Mateusz Ślizowski

    nauczyciel geografii i wychowawca świetlicy

  • Dominika Tarnowska – Psarska

    wicedyrektor i nauczyciel historii

  • Joanna Tenerowicz

    nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia 
w rodzinie

  • Ewa Wardęga

    nauczyciel języka niemieckiego

  • Beata Wartalska

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Beata Wilczyńska

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Robert Wilczyński

    nauczyciel muzyki, historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia 
w rodzinie

  • Grzegorz Wróbel

    nauczyciel informatyki, techniki oraz edukacji dla bezpieczeństwa

  • Ryszard Zakrzewski

    nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca świetlicy

  • Marek Zaprzelski

    nauczyciel fizyki

  • Dorota Zwolińska

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Iwona Żurowska

    nauczyciel bibliotekarz

Rada Rodziców
  • Aleksander Moździoch

    Przewodniczący Rady Rodziców

  • Edmund Dąbrowa

    Zastępca Przewodniczącego klasy I – III

  • Piotr Urbanik

    Zastępca Przewodniczącego klasy IV – VIII

  • Marta Leśniak

    Skarbnik

  • Paweł Popławski

    Sekretarz

  • Monika Oliszewska

    Członek Prezydium

Dokumenty do pobrania: