Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Nauczyciel:
Termin konsultacji:
Miejsce:

Izabela Babiuch

poniedziałek 10:05-11:05

pokój nauczycielski

Dorota Baniak

poniedziałek 7.15 - 08:15

sala nr 20 ul. Kolejowa 15

Agata Barcik

poniedziałek 8:30 - 9:30

gabinet dyrektora

Dominika Bednarz

poniedziałek 13:50 - 14.50

gabinet geograficzny

Joanna Biernat

piątek 14:05- 15:05

sala nr 20

Dariusz Chromy

poniedziałek 10.00 - 11.00

pokój nauczycielski

Magdalena Ciombor

wtorek 12:55- 13:55

sala 17

Monika Czapla

czwartek 10:00 - 11:00

gabinet konsultacji (za jadalnią)

Lucyna Czopek

poniedziałek 14:00 - 15:00

sala 11

Agnieszka Czuhorska-Soból

czwartek 12:30 - 13:30

gabinet logopedyczny ul. Szkolna

Katarzyna Dela

piatek 10:30 - 11:30

biblioteka

Agnieszka Fila-Bielak

poniedziałek 15:00 - 16:00

pokój nauczycielski

Monika Frączek

środa 15:45 - 16:45

sala 15

Damian Górak

piątek 14:05 - 15:05

pokój nauczycielski

Beata Jaronik

środa (co drugi tydzień) 14:30 - 15:30

gabinet biologiczny

Agnieszka Kapusta

poniedziałek 10:00 - 11:00

pokój nauczycielski

Beata Kęder

środa 14:00 - 15:00

gabinet dyrektora

Dorota Kiędra

poniedziałek 13:30 - 14:30

sala nr 21

Jagoda Klisiewicz-Mika

poniedziałek 14:50 - 15:50

sala nr 6

Paula Kłysz

wtorek 11:00 - 12:00

pokój nauczycielski

Anna Korzonek

poniedziałek 7:30 - 8:30

gabinet pedagoga 2 piętro

Sylwia Kowalik

wtorek 15:00 - 16:00

sala nr 7

Lucyna Krupa

czwartek 7:15 - 8:15

gabinet chemiczny

Barbara Kuska

środa 7:10 - 8:10

gabinet SZOK

S. Zyta Łapa

poniedziałek 12.30 - 13.30

pokój nauczycielski

Łuszczek Łukasz

środa 7:25 - 8:25

sala gimnastyczna

Anna Mikrut

poniedziałek 7:15- 8:15

gabinet chemiczny

Iwona Mrugacz

piątek 7:15 - 8:15

gabinet pedagoga ul. Szkolna

Musiał - Taźbirek Monika

piątek 7:00 - 7:30

sala 17

Mariola Obal

środa 10:00 - 11:00

pokój nauczycielski

Anna Ochel

piątek 14:05 - 15:05

sala 13/ gabinet chemiczny

Violetta Otrębska

piątek 11:10 - 11:55

hala sportowa

Katarzyna Papiz

poniedziałek 13:30 - 14:30

sala informatyczna

Paweł Pasternak

wtorek 9:30 - 10:30

pokój nauczycielski

Urszula Patykiewicz-Ryzner

środa 10:05 - 11:05

sala nr 20

Maja Pawłowska

środa 14:15 - 15:15

gabinet pedagoga ul. Szkolna

Renata Pędrys

poniedziałek 13:00 - 14:00

gabinet przy sali 16

Dariusz Płonka

środa 11:00 - 12:00

pokój nauczycielski

Urszula Polańska - Chmiel

piątek 9:00 - 10:00

pokój nauczycielski

Katarzyna Popieluch

wtorek 14:00 - 15:00

gabinet wicedyrektora

Grażyna Prusak

wtorek 7:15 - 8:15

pokój nauczycielski

Joanna Pruszczak

wtorek 10:15 -11.15

pokój nauczycielski

Małgorzata Rastabiga

czwartek 11:00 - 12:00

pokój nauczycielski

Agnieszka Rogoszewska

poniedziałek 7:15 - 8:15

pokój nauczycielski

Jolanta Sendor - Rojek

czwartek 13:55 - 14:55

sala 19

Dominik Sierant

poniedziałek 11.00 - 12.00

gabinet języka polskiego

Grażyna Stanisławska

środa 13:30 - 14:30

biblioteka

Anna Sternak

piątek 9:05 - 10:05

pokój nauczycielski

Bogusława Suwała

wtorek 9:00 - 10:00

pokój nauczycielski

Sylwia Tarkowska

poniedziałek

Dominika Tarnowska-Psarska

poniedziałek 12:10 - 12:55

gabinet dyrektora

Joanna Tenerowicz

środa 12:10 - 13:10

gab. hist-geo.

Ewa Wardęga

czwartek 15:00 - 16:00

sala 17 lub gabinet języków obcych

Beata Wartalska

poniedziałek 13:30 - 14:30

sala informatyczna

Beata Wilczyńska

wtorek 9:15 - 10:15

pokój nauczycielski

Robert Wilczyński

środa 12:10 - 13:10

pokój nauczycielski

Beata Woźniak

czwartek 13.55-14.55

pokój nauczycielski/ sala nr 19

Grzegorz Wróbel

wtorek 11:00 - 12:00

gab. SZOK / pokój nauczycielski

Anna Zając

poniedziałek 8.15 - 9.15

sala nr 20

Ryszard Zakrzewski

poniedziałek 8.15 - 9.15

pokój nauczycielski/gabine wf

Dorota Zwolińska

piątek 8.10 - 9.10

pokój nauczycielski

Iwona Żurowska

piątek 12:00 - 13:00

biblioteka