Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Nauczyciel:
Termin konsultacji:
Miejsce:

Izabela Babiuch

poniedziałek 12:40 - 13.40

pokój nauczycielski

Dorota Baniak

poniedziałek 11:05 - 11:35 piątek 7:30 - 8:00

po wcześniejszym uzgodnieniu sala nr 20, sala nr 9 ul. Kolejowa

Klaudia Bębenek

piątek 7:50 - 8:50

pokój nauczycielski

Monika Czapla

piątek 11:30 - 12:30

pokój nauczycielski

Lucyna Czopek

środa 9:45 - 10:45

pokój nauczycielski

Agnieszka Czuhorska-Soból

poniedz. godz. 15.30 - 16.00, wtorek 10.40-11.10

gabinet logopedyczny ul. Szkolna (pon.) gabinet logopedyczny ul. Kolejowa (wtorek)

Katarzyna Dela

środa 16:00 - 17:00

biblioteka

Agnieszka Fila-Bielak

środa 14:30 - 15:30

sala nr 2

Monika Frączek

czwartek 16:10 - 16:55

sala12

Damian Górak

środa 15:15 - 16:15

pokój nauczycielski

Beata Jaronik

środa (co drugi tydzień) 14:30 - 15:30

gabinet biologiczny

Krzysztof Jobda

poniedziałek 7:45 - 8:45

pokój nauczycielski

Beata Kęder

środa 14:00 - 15:00

gabinet dyrektora

Paulina Kitka

środa 14:20 - 15:20

pokój nauczycielski

Jagoda Klisiewicz-Mika

wtorek 7:00 - 8:00

sala nr 6

Klaudia Kodura-Kuśnierz

poniedziałek 10:30 - 11:30

pokój nauczycielski

Anna Korzonek

w godzinach pracy po konsultacji telefonicznej

gabinet pedagoga 2 piętro

Marta Kowalik

środa 8:50-9:35

hala sportowa

Sylwia Kowalik

czwartek 14:20 - 15:20

sala nr 7

Lucyna Krupa

wtorek 7:20 - 8:20

gabinet chemiczny

Barbara Kuska

środa 10:40 - 11:25

gabinet SZOK

Łuszczek Łukasz

środa 7:15 - 8:10

sala gimnastyczna

Anna Mikrut

piątek 7:00- 8:00

gabinet chemiczny

Musiał - Taźbirek Monika

czwartek 7:30 - 8:00

pokój nauczycielski

Anna Ochel

środa 7:00 - 8:00

sala 13/ gabinet chemiczny

Violetta Otrębska

środa 8:45 - 9:45

hala sportowa

Małgorzata Paliwoda-Gacek

czwartek 8:00- 8:45

pokój nauczycielski ul. Szkolna

Katarzyna Papiz

wtorek 13:35 - 14:20

pokój nauczycielski

Paweł Pasternak

piątek 8:50 - 9:50

pokój nauczycielski

Urszula Patykiewicz-Ryzner

poniedziałek 10:35 - 11:35

pokój nauczycielski

Dariusz Płonka

poniedziałek 12:30 - 13:30

pokój nauczycielski

Katarzyna Popieluch

środa 13:30 - 14:30

gabinet wicedyrektora

Joanna Pruszczak

środa 16:10 -17.10

sala nr 4

Dominik Sierant

czwartek 8.50 - 9.35

gabinet języka polskiego II piętro

Anna Sternak

czwartek 13:00 - 14:00

pokój nauczycielski

Dominika Tarnowska-Psarska

czwartek 8:45 - 9:35

pokój nauczycielski

Joanna Tenerowicz

poniedziałek 10:25 - 11:25

gab. hist-geo.

Ewa Wardęga

wtorek 15:20 - 16:00

sala 17 lub gabinet języków obcych

Robert Wilczyński

środa 11:20 - 12:20

pokój nauczycielski

Grzegorz Wróbel

środa 9:15 - 9:45 czwartek 8:45 - 9:15

gab. SZOK / pokój nauczycielski

Ryszard Zakrzewski

czwartek 12:00 - 13:00

pokój nauczycielski/gabinet wf

Iwona Żurowska

czwartek 13:00 - 14:00

biblioteka

A- A A+